Ozonatorius valantis maistą, vandenį

Nauja prekė

Naujas modelis
CE sertifikatas.
3 patentai.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 28 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 28 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 2,80 Eur.


431,06 Eur

Apie prekę

Nuolatinis civilizacijos progresas suteikė, ne tik, galimybę patenkinti daug žmogaus poreikių, bet ir atskleidė daug naujų sveikatai kylančių pavojų. Mūsų kiekvieną dieną valgomi vaisiai, daržovės, ryžiai, mėsa ir jūros gėrybės būna užkrėsti pesticidais, trąšomis, hormonų liekanomis ir kitomis kenksmingomis medžiagomis. Šios medžiagos sunkiai ir lėtai aptinkamos, tačiau, ilgalaikėje perspektyvoje jos kenkia sveikatai, o žalingas poveikis gali persiduoti net ateities kartoms. Remontuojamame name jaučiamas formaldehido kvapas, ant stalo įrankių ir kūdikių buteliukų besikaupiančios bakterijos, nešvarūs žaislai ir drabužiai - viskas kenkia mūsų sveikatai. Ar mes galime kaip nors nuo to apsisaugoti? Taip! Su Tiens ozonatoriumi.

Tai prietaisas vandeniui, orui, vaisiams, daržovėms, mėsai bei žuviai, tai ekologinis produktas sukurtas korporacijos " Tiens", kuriame yra sujungtos žinios mikrobiologijos, elektronikos ir mechanikos. Šis prietaisas unikalus tuo, kad išskirtines ozono savybes, išnaudoja žmogaus labui. Ozonas (O3) - galingas natūralus oksidatorius. Jis naikina bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus, nes oksiduodamasis ardo jų membranų struktūrą. Žymiai efektyvesnis yra ištirpintas ozonas. Ozonu apdorotas vanduo, maistas ir virtuvės įrankiai tampa visiškai išvalyti nuo kenksmingų mikroorganizmų. Jo antibakterinės savybės stipresnės, nei daugelio sterilizavimui skirtų medžiagų.

Švarus maistas

Savybės:

    Valo vandenį, mėsą, žuvį, daržoves;
    Valo nuo bakterijų indus, tarą, rūbus, avalynę, stabdo infekcijų užuomazgas;
    Dėl unikalios jo formulės ir aukštųjų technologijų teikiamos apsaugos gaunama daugiau ozono. Ozonas - tai labai veiksminga natūrali oksidavimo priemonė. Jis gali nužudyti bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus oksidacijos būdu, sunaikindama jų membranų struktūrą.Privalumai:

  • Naikina pesticidus vaisiuose ir daržovėse, taip pat hormonų likučius mėsoje ir jūros produktuose.
  • Naikina bakterijas ir padeda maistą ilgiau išlaikyti šviežią.
  • Dezinfekuoja virtuvės reikmenis, žaislus ir drabužius.
  • Oro valymas filtruojant kenksmingąsias medžiagas.
  • Stiprina organizmą. Nuplovus veidą arba pėdas vandeniu su ozonu arba išsimaudžius tokiame vandenyje užkertamas kelias atsirasti bakterijoms, virusams ir grybeliams. Taip pat stimuliuojama kraujotaka ir metabolizmas, užtikrinant geresnę sveikatos ir odos priežiūrą.

Video medžiaga: https://youtu.be/Ix54uQa3yzw

Funkcijos ir naudojimas:

1. Pesticidų šalinimas iš vaisių ir daržovių. Hormonų liekanų šalinimas iš mėsos ir jūros gėrybių.

Naudojimas: Įjunkite ozonatorių į elektros tinklą ir pamerkite vaisius arba daržoves (ne daugiau, kaip 5 kg) į vandenį. Ant indo dugno padėkite burbuliukų leidimoakmenį, tai atlikę, įjunkite prietaisą ir leiskite jam veikti 3-10 minučių. Apdorojant mėsą ir jūros gėrybes (ne daugiau nei 5 kg), ant indo dugno padėkite burbuliukų leidimo akmenį, tai atlikę, įjunkite prietaisą ir leiskite jam veikti 10-20 minučių. 

2. Bakterijų naikinimas siekiant kuo ilgiau išlaikyti šviežią maistą.

Naudojimas: Vaisius arba daržoves sudėkite į plastmasinį maišelį ir pūskite į jį ozoną, iki maišelis visiškai išsipūs. Kruopščiai užsandarinkite maišelį. Taip saugomi maisto produktai du kartus ilgiau išlieka švieži. Įsitikinkite, kad maišelis visiškai hermetiškas.

3. Stalo įrankių, pieno buteliukų, rankšluosčių ir drabužių sterilizavimas.

Nurodymai: patalpinkite aukščiau minėtus daiktus į indą su vandeniu ir apdorokite juos ozonu 10-20 minučių. Sterilizuoti daiktai atrodo kaip nauji. Apdorodami drabužius, ozono poveikio trukmę nustatykite pagal drabužių kiekį, tačiau, 20 minučių dažniausiai užtenka. Ozonu apdoroti drabužiai yra minkštesni ir švaresni. Taip pat galima sterilizuoti dantų šepetėlius ir kitus buities daiktus. Toks apdorojimas užtikrina aukštą higienos lygį.

4. Asmens higiena

Norėdami išvengti kenksmingų mikroorganizmų poveikio, prauskite veidą ozono prisotintu vandeniu. Toks vanduo skatina kraujo cirkuliaciją, metabolizmą ir padeda saugoti aveikatą bei prižiūrėti odą. 

5. Kiti privalumai

Galima naudoti nemalonių kvapų šalinimui iš  šaldytuvo, kambario orui išvalyti, akvariumo sterilizavimui, deguonies kiekio didinimui akvariumo vandenyje ir žuvelių sveikatos gerinimui. Vaizdo medžiagoje naudojamas senesnio modelio ozonatorius, bet veikimo principas tas pats.

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: