VYRIŠKA APYRANKĖ „TI-ENERGY“ CRYSTAL

Nauja prekė

Gydančios magnetų galios buvo žinomos jau senovės Egipte, Graikijoje ir Kinijoje. Šiais laikais visi gyvieji organizmai yra tirpiai veikiami magnetinio lauko. Besikeičiant magnetiniam laukui jaučiame įtaką mūsų organizmui ir savijautai. 

Smulkiau

3 Prekės

Turime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 8 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 8 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,80 Eur.


124,21 Eur

Charakteristikos

Moteriška „Magiška balta“, ilgis 177 arba 190 mm, svoris 22 arba 24 g
Vyriška - „Elegantiška juoda“, ilgis 10 arba 215 mm, svoris 27 arba 29 g „Elegantiška juoda“, ilgis 10 arba 215 mm, svoris 27 arba 29 g
Vyriška - „Krištolinė juoda“, ilgis 200 arba 220 mm, svoris 28 arba 30 g, „Elegantiška juoda“, ilgis 10 arba 215 mm, svoris 27 arba 29 g

Apie prekę

„Ti-Energy“ apyrankės

„Ti-Energy“ apyrankės su titanu ir magnetais gali padėti subalansuoti magnetinį lauką bei teigiamus ir neigiamus jonus žmogaus organizme. Jos gali padėti sumažinti fizinį diskomfortą, skatinti kraujo cirkuliaciją ir apsaugoti nuo spinduliavimo iš aplinkos.

Titanas yra biologiškai neutralus žmogaus organizmui metalas, pasižymintis ypatingu stiprumu. Jis nekenkia žmogaus organizmui, nesukelia raumenų ar kaulų reakcijų. Dėl šių savybių plačiai naudojamas medicinoje.

Apyrankėse esantis magnetas skleidžia natūralią energiją. Magnetinis laukas gali padėti reguliuoti ir balansuoti neigiamus ir teigiamus jonus žmogaus organizme, padeda sumažinti laisvųjų radikalų formavimąsi ir neigiamą jų poveikį bei mažina nuovargio jausmą.

TIENS apyrankės Ti-Energy

Vyrams:

„Elegantiška juoda“, ilgis 200 mm

Rekomendacijos

TIENS apyrankės „Ti-Energy“ rekomenduojamos žmonėms, dirbantiems daug valandų, nuolat veikiamiems kompiuterių, mobiliųjų telefonų spinduliuotės, nuolat patiriantiems stresą, prastai miegantiems ar turintiems žalingų įpročių.

Priedai

21 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: