Pagalvė „Health Pillow“

Nauja prekė

Fantastiško savybių ir patogumo pagalvė, kurią sukūrė Tiens kompanija. Žmogus praleidžia maždaug trečdalį savo gyvenimo miegodamas ant pagalvės. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą pagalvę, kuri padeda išlaikyti viršutinės kūno dalies padėtį miego metu, mažina spaudimą ir užtikrina kūno pusiausvyrą. 

Smulkiau

1 Vienetas

Turime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 19 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 19 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,90 Eur.


287,38 Eur

287,38 Eur per 287.38

Apie prekę

Pagalvė „Health Pillow“

Pagalvė „Health Pillow“ žmogaus organizme padeda normalizuoti biologinius magnetinius laukus, gerina miego kokybę ir leidžia atsipalaiduoti. Gerai išsimiegoję naktį esame kupini energijos dieną. 

Dar pasak tradicinės kinų medicinos, miegas yra pigiausias ir lengviausiai prieinamas būdas išlikti sveikiems ir ilgaamžiams. Vakarų medicina taip pat vertina miego reikšmę ir pripažįsta jį kaip pagrindinį žmogaus organizmo poreikį. Miegas būtinas kūno ir proto sveikatos palaikymui. Miegas atstato organizmą, o jo stoka daro neigiamą įtaką mūsų nuotaikai ir išvaizdai. Viena iš pagrindinių miego funkcijų yra centrinės nervų sistemos aktyvumo „išjungimas“. Tada prasideda jos „atstatymas“, t. y. smegenys sutvarko visus „pažeidimus“ ir įsimena naują informaciją. Miegas tarsi išvalo smegenis, pasitelkdamas įvairius biocheminius mechanizmus, atsakingus už ilgalaikę atmintį. Miegas taip pat turi įtakos imuninei sistemai ir tam tikrų hormonų, pavyzdžiui, augimo hormonų, sekrecijai. Pasak tradicinės kinų medicinos, toksinai yra pašalinami miego metu per limfinę sistemą, kepenis, plaučius ir storąją žarną. Kiekvienas šalinimo etapas įvyksta tarp 9 valandos vakaro ir 7 valandos ryto  – pasireiškiant dviejų valandų ciklui, todėl šiuo laikotarpiu svarbu, kad miegas nebūtų trikdomas. Priešingu atveju toksinai nėra visiškai pašalinti ir tai veikia mūsų savijautą.

Pagalvė „Health Pillow“ yra sukurta remiantis tradicine kinų medicina, o jos forma suteikia idealią atramą stuburo kaklo sričiai. Ji yra pagaminta  iš lengvos ir minkštos vilnos pluošto, kuris išlaiko tinkamą pagalvės formą. Dėl vilnos elastingumo pagalvė užtikrina tvirtą kaklo atramą, leidžia sumažinti kaklo slankstelių apkrovą ir apsaugo gravitacijos sukeltą kaklo įtampą miego metu. Veikiant magnetiniam laukui, infraraudonųjų spindulių šviesai ir neigiamiems jonams, pagalvė palaiko tinkamą organizmo ląstelių veiklą ir pagerina jų prisotinimą deguonimi. Miegojimas ant pagalvės „Health Pillow“ gali padėti subalansuoti biologinį magnetinį žmogaus kūno lauką, sumažinti nuovargį, pailginti miego trukmę ir pagerinti jo kokybę.

Struktūra

Antibakterinis audinys – švari miegojimo aplinka be erkių

Pagalvė „Health Pillow“ yra pagaminta iš turmalino antibakterinio audinio, kuriam suteikta  „SGS“ autentiškumo akreditacija. Ji gali veiksmingai apriboti bakterijų augimą ir yra be formaldehido.

Nefritas – padeda nurimti ir ramina nervų sistemą

Nefritas gali stimuliuoti nervų taškus ir užtikrinti smegenų ląstelių poilsį. Jis padeda nurimti ir ramina nervų sistemą.

Ametistas – veikia kaip natūrali raminamoji priemonė

Natūralus ametistas gali palengvinti lygiagrečių kanalų aktyvavimą ir padėti esant nemigai bei pagerinti miego kokybę.

Tolimųjų infraraudonųjų spindulių neigiami jonai ir žvaigždės „Tiens Energy Stars“ ties kaklo sritimi

Tolimieji infraraudonieji spinduliai skatina kraujotakos funkciją, paveikia mikrocirkuliaciją ir paspartina ląstelių regeneraciją bei sumažina kaklo diskomfortą. Neigiamo krūvio jonai pasižymi baktericidinėmis savybėmis, naikina erkes, išvalo orą, padeda subalansuoti kraujotaką, mažina nuovargį, atpalaiduoja kaklo ir pečių raumenis.

Dalelių tinklas – orui pralaidus ir alergijos nesukeliantis audinys

Šį dalelių tinklą sudaro spalvingi ypač tvirti poliesterio siūlai, kurių kilpos yra nekintamo tankio ir nesukelia odos alergijos. Audinys pasižymi dideliu oro pralaidumu. Be to, siuvinėjimo metodas produktą daro labai gražų ir naudingą.

„EPE“ putplastis (vilnos pluoštas) – pasižymi lengvumu ir atsparumu smūgiams

Vilnos pluoštas yra lengvas, minkštas ir gerai sulaikantis smūgius – tai gali padėti sustiprinti kaklo atramą, todėl galima sumažinti kaklui tenkančią apkrovą ir sumažinti kaklo sužeidimų dėl gravitacijos tikimybę miego metu.

Poveikis

Pasak tradicinės kinų medicinos, pagalvė „Health Pillow“:

  • suteikia atramą kaklinei stuburo sričiai
  • sumažina nuovargį
  • padeda nuraminti nervus
  • padeda pagerinti miegą

21 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: