Saugus pirkimasMes garantuojame duomenų saugumą. Esame registruoti Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje, kaip duomenų tvarkytojai.

Taip pat turime būtiną dokumentą maisto papildų prekybai iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, kurio Nr: 130011919.

PRIVATUMO POLITIKA 

Pirmą kartą norint apsipirkti, reikia užsiregistruoti (tai padaryti galėsite paspaudę ant norimos prekės ir sužadinus mygtuką "užsakyti" sistema tuoj pat duos pasirinkti, jei pirmą kartą lankotės: pasirinkti - Registruotis, jei jau kelintą kartą - Prisijungti), o vėliau pakaks tik įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį. Mes garantuojame duomenų saugumą. Esame registruoti Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje, kaip duomenų tvarkytojai.

„eTiens“ renka asmeninę informaciją, kai registruojatės „eTiens.lt“ paslaugai ar kitaip savanoriškai pateikiate tokią informaciją.

Ameninės informacijos naudojimas

etiens.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą ir el.pašto adresą ir t.t.). Pateikdami asmeninę informaciją

etiens.lt Jūs kartu sutinkate ir leidžiate eTiens.lt naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar

etiens.lt vidinei statistikai tvarkyti. etiens.lt pateiktų duomenų apie Jus informacijos neatskleidžia trečiosioms šalims, Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti. 

etiens.lt - neatsako už vartotojų/lankytojų laisvu noru išreikštus komentarus.