Kraujo apytaką gerinantis masažuoklis TQ-D30

Nauja prekė

Vaikščiokite, kad išliktumėte visada jauni! Mūsų pėdos, plaštakos, ausys ir nosis yra visą organizmą įkūnijantys organai. Pėdose yra tankus nervų tinklas, aštrių pojūčių ir intensyvios informacijos perdavimo traktas. Pėdų ir plaštakų masažai gali stimuliuoti "Qi"(Či) energiją ir kraujo tekėjimą.

Smulkiau

10 Prekės

Turime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 63 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 63 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 6,30 Eur.


955,87 Eur

955,87 Eur per 885.12

Apie prekę

Masažuoklis apdovanotas 8 aukso medaliais tarptautinėse išradimų parodose JAV, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Singapūre ir kt.

Tai nedidelis prietaisas, juo paprasta ir patogu naudotis – tai lyg „asmeninis daktaras“.

Pėdose yra trys Yin ir trys Yang kanalai. Pėdose prasideda trys Yin pėdų taškai (blužnies, kepenų ir inkstų meridianai) ir baigiasi trijuose taškuose (skrandžio, tulžies pūslės ir šlapimo pūslės meridianai). Pėdose yra svarbiausi mikrocirkuliacijos tinklai. Kai vaikštome, kartu su raumenų judėjimu, sustiprinamas kraujagyslių susiaurėjimas ir išsiplėtimas. Geresnis kraujagyslių išsiplėtimas pagerina kraujotaką žemyn, o geresnis kraujagyslių susiaurėjimas padės kraujui tekėti aukštyn. Galima teigti, jog pėdos yra kaip „pompa“, kurių dėka pagerinamas kraujo tekėjimas į širdį.

Tačiau šiandien vis mažiau laiko praleidžiame ant kojų. Liftais keliaujame aukštyn žemyn, mašinomis nuvažiuojame į darbą, o naudojimasis kompiuteriu duoda galimybę ištisą dieną sėdėti namuose. Kojos yra naudojamos ne tiek, kiek turėtų, tam, kad būtų užtikrinta natūrali kraujo cirkuliacija ir išvengta problemų susijusių su kraujotaka.

Jei du trečdalius dienos neleidžiate savo kojoms padirbėti, dalis nereikalingų medžiagų nepasišalina, o kaupiasi kojose dėl gravitacijos. Tai pablogina kraujo apykaitą ir pagreitina organizmo senėjimą. Tuo tarpu pėdų ir plaštakų masažai suaktyvina Či ir kraujotaką.

Žmogaus organizme yra 12 meridiano kanalų. Trys Yin ir Yang yra plaštakose ir dar trys Yin ir Yang yra pėdose. Pėdos ir delnai yra pilni jautrių taškų, todėl juos stimuliuodami galime pagerinti kraujotaką.  Po 15 minučių delnų masažo kraujo apytaka gali padvigubėti. O jei pėdas ir delnus masažuosite su kraujo cirkuliacijos stimuliatoriumi, tiek kraujotaka, tiek Či energija bus pagerinta.

Kraujotaka ir Či (qi) palaiko gyvybę. Meridianas ir papildomi kanalai – Či energijos ir kraujo keliai, kurie suteikia galimybę Či ir kraujui pasklisti per visą kūną, suteikti maistingųjų medžiagų vidaus organams ir žarnynui bei palaikyti jų funkcijas.

Či yra:

Pagrindinė medžiaga, sudaranti žmogaus kūną, o jos sutrikdymas gali sukelti viso kūno negalavimus.

Nemateriali gyvybiškai svarbi energija palaikanti gyvybę ir normalias kūno funkcijas.

Normalios kūno funkcijos yra palaikomos nuolat tiekiant jam maistines medžiagas, įskaitant šviežią orą įkvepiamą į plaučius ir gyvybiškai svarbią Či, kurią iš maisto paverčia blužnis ir skrandis. Taigi, pagal tradicinę kinų mediciną Či pasižymi tiek materialiomis, tiek fiziologinėmis funkcijomis.

Kraujas tradicinėje kinų medicinoje yra apibūdinamas taip pat kaip ir šiuolaikinėje medicinoje – jis teka per visą organizmą ir perneša maistingąsias medžiagas bei deguonį į audinius ir organus.

 Či pasklinda per visą kūną, vidaus organus, žarnyną, meridianą ir papildomus energinius kanalus ir taip sustiprina įvairias fiziologines funkcijas. Pagrindinis Či judėjimas yra aukšyn, žemyn, į išorę ir į vidų. Či valdo kraują, o kraujas yra Či šaltinis. Taip jie veikia kartu ir papildo vienas kitą.

Pagal tradicinę kinų mediciną oras, kuriuo kvėpuojame ir maistinės medžiagos, kurias kūnui duodame ir kurios yra pagrindinis medžiagų šaltinis Či ir kraujui. Vėliau Či ir kraujas keliauja per visą organizmą ir perdudoda maistingąsias medžiagas audiniams ir organams taip palaikydami jų funkcijas. Taigi, virškinimas ir deguonies įsiurbimas nebūtų įmanomas be kraujo ir Či cirkuliacijos.

Kraujo cirkuliacijos stimuliatoriaus privalumai:

  • Apjungiama akupunktūra, jautriausių kūno taškų stimuliavimas ir jautrių vietų ant pėdų ir delnų masažavimas;
  • Palaikomos vidaus organų funkcijos;
  • Paskatinama kraujotaka, atstatomas kraujagyslių elastingumas ir paskatinamas toksinų ir nereikalingų medžiagų išvalymas;
  • Gali pagerinti kraujo apytaką ir padidinti deguonies, kuri pernešama į kraują, kiekį ir kartu pagerinti odos būklę – atrodysite jaunesni;
  • Gali pagreitinti riebalinio audinio skaidymą. Jei sveikai maitinsitės ir naudosite stimuliatorių, tai gali jums padėti numesti svorio ir padailinti kūno linijas;
  • Gali padėti panaikinti nuovargį, sureguliuoti endokrininės sistemos funkcijas ir palaikyti  pusiausvyrą. Huiyin taško stimuliavimas (tarp lyties organų ir išeinamosios angos) gali padėti pagerinti lytinių organų kraujotaką ir hormonų išsiskyrimą;
  • Palaiko kūno energinius kanalus švarą ir aktyvumą.

Organizmo gynybinių funkcijų palaikymas.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: