Išpardavimas! Švelnus skalbinių skalbiklis „DiCHO“ Padidinti

Švelnus skalbinių skalbiklis „DiCHO“

Nauja prekė

Glicerino dėka skalbiklis tinka plauti rankas ir švelniai veikia ne tik subtilius audinius, bet ir jūsų rankų odą. Skalbiklio sudėtyje esantis imbiero ekstraktas pasižymi puikiomis antibakterinėmis ir antiseptinėmis savybėmis, suteikiančiomis higieniškos švaros pojūtį jūsų drabužiams. Švelnus skalbinių skalbiklis „DiCHO“ pasižymi nuostabiu ir šviežiu aromatu, kuris išlieka dar ilgai po skalbimo.

Smulkiau

5 Prekės

Turime

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


13,79 Eur

Apie prekę

Švelnus skalbinių skalbiklis „DiCHO“

Drabužių skalbimas

Namų ūkio serija „DiCHO“

Ypač koncentruotos formulės dėka visi „DiCHO“ produktai yra labai veiksmingi. Jie lengvai įveikia bet kokias dėmes, o jų koncentruota formulė padeda sutaupyti. Imbiero šakniastiebių ekstraktas naudojamas „DiCHO“ skalbikliuose veikia kaip paviršiaus dezinfekavimo ir skalbinių antibakterinė priemonė. Visi skalbikliai yra visiškai saugūs aplinkai, nes jie yra 100 proc. biologiškai skaidūs. Skalbiklių „DiCHO“ sudėtyje nėra fosfatų ar kitų dirbtinių dažiklių.

Jei ketinate skalbti subtilius audinius, pavyzdžiui, šilką, vilną, nėriniuotus  ir prabangius apatinius, naudokite švelnų skalbinių skalbiklį „DiCHO“. Jis veiksmingai pašalina sunkiai valomas organinės kilmės dėmes, tokias kaip kraujas ir prakaitas, nes jo sudėtyje yra alkilo poligliukozidų (APG). Alkilo poligliukozidai rūpinasi oda ir gamta, be to, jie pasižymi puikiomis detergencinėmis savybėmis, putoja ir puikiai valo. Be to, šis skalbiklis minkština drabužius ir išsaugo jų spalvą.

NAUDOJIMAS

Esant mažiems drabužių kiekiams arba jei apatiniai drabužiai yra mažai sutepti, įpilkite vieną dangtelį skalbiklio į skalbimo mašiną ir skalbkite pasirinkę švelnų režimą.

Skalbdami rankomis įpilkite pusę dangtelio į 5 l vandens, tada skalbkite švelniai.

Skalbdami ypač nešvarius apatinius drabužius (prakaito ar kraujo dėmes) atlikite pirminį skalbimą įlašindami kelis lašus (ketvirtadalį dangtelio) ant išteptos srities jos nemirkydami, tada švelniai nuplaukite rankomis arba skalbkite švelniu režimu.

SUDĖTIS

5-15%  anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, 5-15% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, 5-15% muilo, < 5% fosfonatų. Papildomi ingredientai: kvapioji medžiaga, Benzylisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Lauramine Dipropylenediamine, Limonene.

  • Įspėjimas: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausose ir vėsiose patalpose, kambario temperatūroje.

Priedai

26 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: