Virtuvės valiklis „Dicho“ Padidinti

Virtuvės valiklis „Dicho“

Nauja prekė

Citrinos rūgšties dėka virtuvės valiklis „DiCHO“ greitai, lengvai ir švelniai pašalina riebalus, dėmes ir kalcio nuosėdas nuo visų buitinių prietaisų plaunamų paviršių, net sunkiai valomose srityse. Jis saugiai valo keraminius, plastiko, metalo, emalio, nerūdijančio plieno ar kitą valomą virtuvės paviršių, užkerta kelią vandens dėmėms ir kieto vandens žymėms o paviršiui suteikia blizgesio.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


9,20 Eur

Apie prekę

Virtuvės valiklis „Dicho“

Virtuvės švaraiCitrinų rūgštis yra lengva organinė rūgštis, kuri aptinkama daugelyje vaisių, pavyzdžiui, citrinose, žaliosiose citrinose, apelsinuose, mandarinuose ir gervuogėse, be to, ji suteikia citrinos aromato, o visiems valomiems virtuvės paviršiams suteikia šviežumo.

Imbiero ekstrakto dėka virtuvės valiklis „DiCHO“ pasižymi antibakterinėmis ir antiseptinėmis savybėmis. Naudojant šį valiklį nereikia skalauti, nes aktyvi formulė yra sukurta pasitelkiant organines sudedamąsias dalis.

Namų ūkio serija „DiCHO“ Ypač koncentruotos formulės dėka visi „DiCHO“ produktai yra labai veiksmingi. Jie lengvai įveikia bet kokias dėmes, o jų koncentruota formulė padeda sutaupyti. Imbiero šakniastiebių ekstraktas naudojamas „DiCHO“ valikliuose veikia kaip paviršiaus dezinfekavimo ir skalbinių antibakterinė priemonė. Visi valikliai yra visiškai saugūs aplinkai, nes jie yra 100 proc. biologiškai skaidūs. „DiCHO“ valiklių sudėtyje nėra fosfatų ar kitų dirbtinių dažiklių.

NAUDOJIMAS: Kruopščiai užpurškite valiklio ant viso valomo paviršiaus. Palaukite 1–2 minutes. Nuplaukite vandeniu ir / arba nuvalykite paviršių popieriniu rankšluosčiu arba švaria šluoste.

SUDĖTIS 5-15% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, < 5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų. Papildomi ingredientai: kvapioji medžiaga, Benzylisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Lauramine Dipropylenediamine, Limonene.

NETINKA rūgštims neatspariems paviršiams (pvz., marmuro, akmens, senesnio tipo emalio, ir t. t.).

  • Įspėjimas: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausose ir vėsiose patalpose, kambario temperatūroje.

Priedai

26 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: