ANTČIUŽINIS „Tiens Health Mattress“

Nauja prekė

Pagal tradicinės kinų medicinos teoriją žmogus turėtų prižiūrėti savo sveikatą 30% pastangų skirdamas korekcijoms, 70% - prevencijai. 

Smulkiau

10 Prekės

Turime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 84 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 84 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 8,40 Eur.


1 264,45 Eur

Apie prekę

Pagal tradicinės kinų medicinos teoriją žmogus turėtų prižiūrėti savo sveikatą 30% pastangų skirdamas korekcijoms, 70% - prevencijai. Kalbėdami apie korekcijas, tradicinės kinų medicinos specialistai aiškina, kad žmonės gali subalansuoti savo vidaus organų veiklą per žmogui būtinus elementus, kuriuos jis gauna iš sveikų maisto gaminių, sveikatos priežiūros ir kitų priemonių. Prižiūrėti savo sveikatą reiškia formuoti teisingus įpročius, pavyzdžiui, laikytis reguliaraus miego režimo, subalansuotos mitybos, mankštintis ir laikytis kitų sveikos gyvensenos aspektų.
Vieną trečiąją savo gyvenimo skiriame miegui, kuris yra lengviausiai pasiekiama sveikatos palaikymo priemonė. Miego metu per limfą, kepenis, žarnyną, plaučius ir storąją žarną šalinami toksinai, o kaulų čiulpai gali gaminti kraują. Taigi geras miegas gali padėti vidaus organams išlikti sveikiems ir atsistatyti. Be to, geras miegas – tai poilsis jūsų smegenims ir galūnėms, kad darbo ir mokymosi kokybė būtų geresnė.
Toksinų šalinimas yra natūrali, reguliariai vykstanti organizmo funkcija. Miego trūkumas gali neigiamai veikti šį ciklą, taigi ir mūsų sveikatą.
Detoksikacijos ciklo tyrimų metu pastebėta, kad nuo 21 iki 23 val. organizmo limfinė sistema pradeda šalinti toksinus, todėl šio proceso nereikėtų trikdyti. Vėliau nuo 23 iki 1 val. nakties toksinus šalina kepenys, ir galiausiai nuo 1 iki 3 val. nakties – žarnynas. Kaulų čiulpai kraują gamina nuo vidurnakčio iki 4 val. Nakties. Šie trys išvardinti etapai vyksta miego metu. Kai plaučiai pradeda šalinti toksinus nuo 3 iki 5 val. ryto, žmogui turi būti šilta, jis turi būti užsiklojęs. Nuo 5 iki 7 val. ryto yra puikus laikas storajai žarnai pašalinti toksinus iš organizmo.
Pagal kinų tradicinės medicinos principus ir pagrindnių bei kolateralinių kanalų teorijas sukurtuose antčiužiniuose „TIENS HEALTH MATRESS“ yra atitinkamai 108 ir 156 energijos žvaigždžių, kurios išskiria magnetinę energiją, infraraudonąją energiją ir anijonus, padedančius organizmo ląstelėms tinkamai funkcionuoti ir gauti pakankamai deguonies. Be to, šio gaminio sudėtyje taip pat yra anijonų pluošto ir natūralaus bambuko anglies pluošto. Dėl inžinerinio dizaino antčiužinis „TIENS HEALTH MATRESS“ gali padėti subalansuoti biologinį magnetinį žmogaus kūno lauką, pašalinti nuovargį, pagerinti miegą, sustiprinti imunitetą ir kitas sveikatos funkcijas.

   Rekomenduojama tiems, kurie:
• nori pagerinti miego kokybę;
• nori pagerinti sveikatos būklę;
• nori pagerinti savo gyvenimo kokybę;
• kenčia nuo rimtų aukšto kraujo spaudimo ir šidies ligų.
(Esant tokioms sveikatos būklėms, prieš naudojant antčiužinį reikia pasitarti su gydytoju).

VEIKIMO PRINCIPAI
Kuriant antčiužinį „TIENS HEALTH MATRESS“ buvo pritaikyta Huangdi Internal Classics“ teorija, kuri teigia, kad geras miegas yra tada, kai galvai vėsu, o kojoms – šilta. TIENS energijos žvaigždės veikia kūną nuo galvos iki kojų pirštų, taip „surinkdamas“ išskaidytą magnetinį lauką. Tokiu būdu „surinktas“ magnetinis laukas prasiskverbia į kūną, veikdamas akupunktūrinius nugaros ir galūnių taškus. Magnetinis pluoštas gali padėti stimuliuoti rezonaciją giliuose akupunktūriniuose taškuose, Či (Qi) energiją ir kraujo apytaką per pagrindinius kolateralinius kanalus. Tai gali padėti atverti akupunktūrinius taškus ir praplatinti kanalus.

   GAMINIO SAVYBĖS
• Nereikia elektros – saugu ir patogu;
• Patentuota energinių žvaigždžių technologija;
• Apinkai nekenkiančios medžiagos;
• Skleidžia teigiamą, atkuriamąją energiją;
• Klasikinis, stilingas dizainas, lengva pasiimti su savimi.

    ĮSPĖJIMAS
Antčiužinis „TIENS HEALTH MATRESS“ gali išskirti biologinį magnetinį lauką, tačiau neveikia kitų magnetinių prietaisų laukų. Bet kokias dėmes nuo čiužinio galima nuvalyti švaria ir minkšta audinio skiautele, naudojant švarų vandenį ir neutralią valymo priemonę. Plauti ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje arba valyti sausuoju būdu.
Naudoti taip, kad trimatis žakardinis audinys būtų viršuje, o dryžuotas medvilninis audinys – apačioje, t.y., išsiuvinėta puse į viršų. Tinkamai naudojant antčiužinį, jis puikiai atliks savo funkcijas ir teiks naudą.
Kad nepažeistumėte antčiužinio magnetinio lauko, nedėkite ant jo laikrodžių ir magnetinių kortelių (pavyzdžiui, kreditinių ar debetinių kortelių su magnetine juostele).
   Kad nepažeistumėte antčiužinio, nedėkite ant jo raktų, žirklių ir kitų metalinių daiktų.
   Šio gaminio nereikėtų naudoti žmonėms su širdies stimuliatoriais.

    ANTČIUŽINIO STRUKTŪRA
   
Antčiužinis „TIENS HEALTH MATRESS“ turi unikalią 6 sluoksnių struktūrą.
   1 sluoksnis - trimatis žakardinis audinys. Naudojant trimačio žakardinio audinio mezgimo technologiją ir pynimo techniką, antčiužinis „TIENS HEALTH MATRESS“ buvo sukurtas taip, kad būtų lygus ir malonus kūnui, užtikrintų komfortą ir nesukeltų statinio elektrinio krūvio žmogaus organizmui.
   2 sluoksnis – anijoninė akupunktūrinė medvilnė. Šiame sluoksnyje yra reto natūralaus turmalino, kuris yra sumaltas į miltelius ir apdorotas, naudojant aukštąsias tekstilės kūrimo technologijas. Šis sluoksnis vienu metu išskiria didelį kiekį anijonų ir tolimųjų infraraudonųjų spindulių.
   3 sluoksnis – TIENS žvaigždės skleidžiančios energiją. TIENS užpatentavo energiją skleidžiančias žvaigždes, kurios sukurtos naudojant tarptautines pažangias technologijas ir kurios pasižymi unikaliomis turmalino savybėmis ir negatyviu magnetiniu lauku, kompensuojančiu turmalino pjezoelektrinius ir termoelektrinius apribojimus. Dėl šios technologijos  TIENS energijos žvaigždės gali išskirti magnetinį lauką, tolimuosius infraraudonuosius spindulius, anijonus ir kitokią biologinę energiją, nenaudojant šilumos šaltinių ar priverstinės trinties. Minėtą energiją išskiria kiekviena žvaigždė. Šios žvaigždės yra sujungtos viena su kita, todėl jų poveikis gali būti nenutrūkstamas.
   4 sluoksnis – lygus medvilnės audinys. Jo paskirtis – tvirtai išlaikyti TIENS energijos žvaigždes savo vietose.
   5 sluoksnis – bambukinio anglies audinio akupunktūrinė medvilnė. Panaudojant specialią techniką, bambuko anglies milteliai gali būti tolygiai paskirstyti pluošte. Tokiu būdu bambuko anglis gali sugerti nemalonius kvapus, pašalinti formaldehido, sulfido, metilo alkoholio, benzeno, fenolio ir kitų medžiagų kvapą.
   6 sluoksnis – dryžuotas medvilnės audinys. Dėl tankaus apatinio dryžuoto audinio sluoksnio gaminys yra patvarus ir apsaugotas nuo greito dėvėjimosi. Be to, šis antčiužinio sluoksnis neleidžia kandims dėti kiaušinėlių, todėl jis tarnauja ilgiau.

Pritaikant savo gyvenimo įpročius prie detoksikacijos ciklo ir užtikrinant gerą miegą, galima atgauti energiją ir stiprinti organizmą. Žmogus atrodo pailsėjęs ir net gražesnis.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: