Kordicepsas (Cordyceps)

Nauja prekė

Šis biologinis priedas Kinijoje vadinamas kaip dievo dovana ir žinomas apie 1,5 tūkstančio metų. Natūralus antibiotikas.

Smulkiau

90 Prekės

Turime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40 Eur.


60,42 Eur

Apie prekę

Tjanši kapsulės su kardicepsų micelėmis (Tianshi Cardyceps Capsules)

 

100 kapsulių. 

Kordicepso micelės

Šis biologinis priedas Kinijoje vadinamas kaip dievo dovana ir žinomas apie 1,5 tūkstančio metų. Tai tradicinis nacionalinės fitoterapijos preparatas. Šio preparato panaudojimo sfera labai plati, o pašalinis poveikis nėra pastebėtas. Biologai Kordicepsą priskiria grybų klasei. Tačiau šis biologinis priedas balansuoja tarp augalų ir gyvūnų ir randamas aukštuose Tibeto (3500 m virš jūros lygio) kalnuose. Tai dvigubos prigimties sutvėrimas. Kalnuose jis randamas kaip augalas (šiltu metų laiku), tačiau jo sporos patenka ant peteliškių lervų ir žiemos metu jis pradeda gyventi kaip parazitas (bakterija) lėliukės pavidalu. Pakenkta peteliškės lerva įsirausia į žemę ir žiemos metu pavirsta bakterija. Bakterijos branduolys sugriauna lervos vidinius organus. Artėjant vasarai Kordicepso lėliukė savo plaukelių judėjimo pagalba išlenda į žemės paviršių, virsdama augalu. Kordicepsas atsparus išorės poveikiams, jo kūnas turtingas maistinėmis medžiagomis ir specifiniais biologiniais komponentais, būdingais aukštumų augalams. Preparatas turi platų veikimo pritaikymą. Sudėtis: techniškai apdoroti Kordicepso mielių milteliai, adenozinas, manitolis. 

Gali padėti prie tokių negalavimų, kaip:

1. Piktybiniai įvairių organų navikai, netgi vėlyvose susirgimo stadijose. Būklės po pravestų chemoradioterapijos kursų, ypač esant pastarųjų preparatų pašaliniam poveikiui bei išsivysčius įvairioms komplikacijoms. 
2. Autoimuniniai susirgimai.  
3. Kvėpavimo takų susirgimai: bronchitas, pneumonija, bronchinė astma, tuberkuliozė ir t. t. 
4. Urogenitalinės sistemos (šlapimo ir lytinių organų) ligos.  
5. Širdies ir kraujagyslių ligos.
6. Kepenų susirgimai, įskaitant virusinį hepatitą ir cirozę. 
7. Kraujo susirgimai, kaip trombocitopeninė purpura (Verlhofo liga), lydima daugybinių kraujo išsiliejimų odoje, kraujavimų iš gleivinių, leukozės.
8. Hipoimuninės būklės, tarp jų gripas, ūmios respiratorinės infekcijos ir 1.1. 
9. Organų transplantacija. Šiuo atveju vartojamas kaip imunomoduliatorius, mažinantis organizmo pasipriešinimą svetimam audiniui. 
10. Organizmo ūmus ir chroninis apsinuodijimas, masyvi medikamentinė terapija. 
11. Stresai, dideli fiziniai krūviai, priešlaikinis senėjimas, impotencija. 
12. Prie iškreipto imuniteto – imuniteto reguliatorius (moduliatorius), padidinantis organizmo galimybes priešintis įvairiausiems susirgimams.

Nevartoti kaip pilnaverčio ir subalansuoto maisto pakaitalo!

  • Įspėjimas: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausose ir vėsiose patalpose, kambario temperatūroje.
  • Gerti 1-2 kap. 1 arba 2 kartus per dieną. Nevartoti vaikams.
  • Neviršyti paros dozės 

Priedai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

21 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: