Svorio korekcijai -Tiens liekninantis masažo diržas

Nauja prekė

Metabolizmo stiprinimas, svorio kontrolė, kraujo cirkuliacijos gerinimas.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 5 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 5 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,50 Eur.


87,40 Eur

Apie prekę

Liekninantis masažo diržas

Masažinis diržasEkonominis išsivystymas, gyvenimo ritmo greitėjimas, gyvenimo kokybės gerėjimas – tai priežastys, dėl kurių mažiau užsiimama sportu, dėl kurių atsiranda organizmo mitybos disbalansas, kaupiasi per didelis kiekis nesunaudotų riebalų. Visa tai ilgainiui sukelia nutukimą. O moterims be šių problemų prisideda endokrininės sistemos sutrikimai ir padidėjęs svoris nėštumo metu ir po gimdymo. Nutukimas žmogui sukelia nemažai problemų, dėl jo išsivysto daugelis įvairių susirgimų.

Nutukimas Pasaulinė sveikatos organizacijos yra pripažintas liga.

Norint sumažinti kūno svorį būtina skirti dėmesį mitybai, sportinei veiklai, taip pat naudoti papildomas pagalbines priemones, preparatus ir įrangą. Tačiau ne kiekvienas žmogus turi galimybių racionaliai maitintis ar reguliariai užsiimti sportu, o preparatai sukelia pašalinių poveikių. Todėl daugelis žmonių pirmenybę teikia prietaisams ir įrangai, leidžiančiai numesti svorio, kartu suderinant su sveiku gyvenimo būdu.

Tiens liekninantis masažo diržas TL-2001B pastaruoju metu yra labai paklausus prietaisas tiek Kinijoje, tiek ir už jos ribų.

SveikataPrietaisą sudaro 5 riebalus skaidantys elementai, darantys 5800 judesių per minutę. Pridėjus diržą prie kūno, jie priverčia judėti riebalų sankaupas ir skaido riebalines ląsteles. Dėka kompiuterinio įrenginio galima reguliuoti 8 skirtingus riebalų sankaupas šalinančių judesių režimus.

Prietaisas taip pat turi 4 galingus magnetus, kurie sukuria 8:100 galios magnetinio lauko įtampą, dėl ko magnetinis laukas prasiskverbia į riebalų sankaupas 4-7 centimetrus ir netgi pačiuose giliausiuose sluoksniuose suskaido riebalų ląsteles į mažas daleles, kad jos lengviau pasišalintų su prakaitu ir šlapimu.

Be to diržas atlieka efektyvią sveikatą stiprinančią magnetoterapiją. Dėl to krentant svoriui oda greičiau įgauna normalią išvaizdą, tampa lygia ir elastinga.

Privalumai:

Metabolizmo stiprinimas, svorio kontrolė, kraujo cirkuliacijos gerinimas, gali padėti įveikiant skausmą ir sustingimą, nuvargus-raumenų tonuso padidinimas bei suteikia lengvumą esant organizmo įtemptai būsenai, atkurdamas raumenų lankstumą.

Svarbu žinoti

Prekes galite užsisakyti ir telefonu +370 66608777 (I-VII 8-21 val.).
Pristatymo kaina siuntoms Lietuvoje 0.00 Eur, į užsienį su nuolaida -20%.

Priedai

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: