Dantų pasta - „Orecare U Smile“

Nauja prekė

Balti, sveiki dantys yra sveikatos požymis ir pirmiausia į akis krintantis ir žmogaus patrauklumą lemiantis bruožas. Kuomet mus supažindina su nauju žmogumi, mes instinktyviai atkreipiame dėmesį į jo ar jos akis, šypseną ir dantis. 

Smulkiau

9 Prekės

Turime

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


10,35 Eur

Apie prekę

Balai: 9

Aromatas: mėtų

Grynasis kiekis: 135.0 g

 

Dantų pasta suaugusiems -  „Orecare U Smile“

Dar svarbiau yra tai, kad mūsų dantų būklė atspindi mūsų organizmo būklę. Todėl labai svarbu yra skirti pakankamai dėmesio tinkamai burnos higienai. TIENS sukurta dantų pasta „Orecare U Smile“ yra produktas, kuris gali padėti Jums adekvačiai rūpintis savo sveikata ir dantų grožiu.

Ar žinote, kad Jūsų dantų būklė daro didžiulį poveikį bendrai Jūsų sveikatai: burnos ertmės ligos kelia rimtą pavojų visam organizmui. Kraujagyslių pagalba šios ligos gali išplisti į kitus organus ir sukelti širdies ir kraujagyslių sistemos ligas, sepsį bei pakenkti įvairiems organams. Pasiekusios širdį, pavyzdžiui, burnos ertmėje prasidėjusios infekcijos gali sukelti miokarditą, perikarditą ar endokarditą. Jos gali pakenkti inkstams, kasai, skrandžiui ir žarnoms. Šios bakterijos prisideda prie alergijų ir tam tikrų odos reakcijų atsiradimo. Taip pat gali sukelti skausmingą sąnarių uždegimą. Burnos higiena yra pirmasis žingsnis, vedantis sveikų dantų ir viso organizmo sveikatos keliu. TIENS sukūrė dantų pastą „Orecare U Smile“, kuri dėka savo unikalių sudedamųjų dalių: stroncio karbonato ir peonolio tinkamai pasirūpins Jūsų dantimis.

Dantų pastoje „Orecare U Smile“ nėra fluoridų, kuriuos lengva perdozuoti, o tai gali sukelti sveikatos problemų. Fluoro perdozavimas mūsų laikais pasitaiko vis dažniau, kadangi fluoridų yra geriamajame vandenyje ir maiste, ypač pažengusios pramonės šalyse. Štai kodėl mokslininkai rekomenduoja naudoti dantų pastas su fluoridais atsargiai ir saikingai.

Dantų pastoje „Orecare U Smile“ yra dvi ypatingos sudedamosios dalys: stroncio karbonatas ir peonolis. Stroncio karbonatas žinomas dėka savo anestezuojančių savybių – jis gali sumažinti dantų jautrumą šaltam, aštriam, saldžiam ir rūgščiam maistui bei gėrimams. Ši dantų pastos sudedamoji dalis padidina dantų atsparumą rūgštims, gaminamoms mikroorganizmų. Sumažinus burnos rūgštingumą, galima apsisaugoti nuo emalio demineralizacijos ir skylučių atsiradimo.

Peonolis yra fenolio darinys gaunamas – „Orecare“ pastos atveju - iš Paeonia suffruticosa ekstrakto (krūminių bijūnų žievės). Jis žinomas dėka savo stiprių antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Ši medžiaga apsaugo nuo dantenų sudirgimo ir sumažina dantenų jautrumą: jų tinimą ir kraujavimą.

Poveikis

Dantų pastos „Orecare U Smile“ sudedamosios dalys daro tokį poveikį:

- stroncio karbonatas mažina dantų jautrumą ir didina jų atsparumą rūgštims;

- peonolis turi antiseptinių ir priešuždegiminių savybių, jis apsaugo nuo periodonto ligų ir dantų jautrumo;

- mėtos ekstraktas – atgaivina burnos kvapą.

Naudojama

Ekspertai rekomenduoja valytis dantis mažiausiai 2-3 kartus per dieną – ypač svarbu valyti dantis ryte ir vakare. Tačiau geriausia yra atidžiai išsivalyti dantis kiekvieną kartą po valgio.

Galiojimo laikas: 2018-08-19

  • Įspėjimas:  laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausose ir vėsiose patalpose, kambario temperatūroje.
  • Neviršyti paros dozės.